Оперативна пам'ять для Msi

Як збільшити пам'ять ноутбука MSI?

Хочете, щоб операційна система не давала збій при відкритті ємних програм? Не обмежуйте себе у використанні улюблених ігор, якщо вони просто не поміщаються в ваш ноутбук. Для вирішення всіх цих проблем досить просто додати пам'ять на ноутбук MSI. Це не так складно, як може здатися на перший погляд. Просто необхідно ознайомитися з поки ще незрозумілими термінами, які будуть корисні при виборі даного пристрою. Оперативна пам'ять ноутбука MSI — це невелика планка з мікросхемами, на якій тимчасово зберігається інформація і файли, використовувані на момент роботи операційної системи. Цей пристрій також має скорочені абревіатури & mdash; ОЗУ і RAM. Сумісний модуль пам'яті на нашому сайті можна вибрати за номером моделі ноутбука. Вартість ОЗУ ноутбука MSI залежить від таких особливостей:
 1. Обсяг пам'яті.
 2. Тактова частота.
 3. Тип пам'яті.
Перед тим, як приступити до пошуку більш ємного пристрою, перевірте яку кількість планок пам'яті може бути встановлено в ваш ноутбук. Можливо, кращим рішенням буде придбати кілька модулів пам'яті із середнім об'ємом сховища, ніж один ємний пристрій. Ці дані можна подивитися в диспетчері завдань, відкривши вкладку"продуктивність & quot;. У розділі & quot;пам'ять & quot; буде вказано кількість використовуваних і вільних гнізд для ОЗП. Якщо у вашому ноутбуці може бути встановлений тільки один модуль пам'яті, варто визначитися з найбільш оптимальним обсягом сховища. Менше 2 гігабайт оперативки вже практично не зустрінеш в нових ноутбуках. Оновлені версії операційної системи займають все більше місця в ОЗУ. Тому мінімальним об'ємом оперативної пам'яті на ноутбуці MSI вважається 2 гігабайти. Для справної роботи системи при відкритті невеликої кількості вкладок і стандартних програм, необхідно придбати пристрій з об'ємом 4 гігабайти. При обліку того, що операційна система буде займати приблизно половину з даного обсягу, користувачеві залишається близько 2 гігабайт на роботу за ноутбуком. Для більш продуктивного використання ноутбука варто купити оперативну пам'ять для ноутбука MSI з об'ємом 8 гігабайт. Такий розмір сховища дозволить виконувати велику кількість завдань одночасно без будь-яких збоїв і помилок ОС. Збільшення обсягу пам'яті до 16 гігабайт позбавить вас від нестачі вільного місця на довгий час.
Швидкість роботи і обробки інформації оперативки залежить від її тактової частоти. Значення даного параметра вимірюється мегагерцами і у кожного типу пам'яті він різний. Оперативна пам'ять на ноутбук MSI має також відмінність по сумісності, в залежності від покоління або типу ОЗУ. Кожна модель ноутбука сумісна тільки з певним типом пам'яті. Тому перед заміною даного пристрою важливо дізнатися, який тип ОЗП сумісний з процесором ноутбука. Є такі різновиди модулів пам'яті:
 1. DDR 2 & mdash; одне із застарілих поколінь пам'яті, яке має тактову частоту 400-1066 МГц.
 2. DDR 3 & mdash; тип пам'яті з частотою 800-2133 МГц.
 3. DDR 4-найшвидший пристрій останнього покоління, який працює з частотою до 3200 МГц.
При установці пам'яті невідповідного покоління збільшення швидкості роботи спостерігатися не буде. Тому не варто експериментувати і купувати більш швидкий тип пам'яті, незважаючи на те, що ваш ноутбук підтримує покоління DDR 2. Крім тактової частоти на швидкість роботи ОЗУ ноутбука MSI може також впливати показник таймінгів. Це значення визначає час для виконання конкретного завдання системи. Тому рекомендується все ж не занижувати цей показник для справної роботи даного пристрою. Швидше за все, тепер Вас більше не лякає заміна оперативної пам'яті і ви вже готові до вибору відповідного пристрою. Все ще побоюєтеся несумісності обраної моделі? Діліться своїми сумнівами з нами за номером телефону, який можна знайти в розділі контактів. Ви також можете залишити свої контакти через кнопку зв'язку і наші фахівці вам передзвонять. Не потрібно розбиратися в незнайомих термінах і значеннях. Ми все зробимо за Вас!

Як зрозуміти, що Оперативна пам'ять на ноутбуці MSI потребує заміни?

Пам'ять ноутбука МСІ рідше інших комплектуючих деталей піддається поломці. Але на жаль, всі пристрої мають властивість ламатися і найголовніше-своєчасно розпізнати поломку. Основні сигнали про результат ОЗП виглядають таким чином:
 1. ОС ноутбука відмовляється завантажуватися.
 2. Ноутбук час від часу здійснює процес перезавантаження.
 3. Помилки або збої ОС при виконанні великої кількості завдань одночасно або завантаженні ємних програм.
 4. Операційна система не запускається або її запуск супроводжується синім екраном.
Всі зазначені симптоми вказують на швидкий результат і термінову заміну оперативної пам'яті. Оперативка ноутбука MSI не може зламатися через системного збою або ураження вірусом. Однак, є інші причини її поломки, серед яких виділяють:
 1. Природний знос пристрою & mdash; поломка, яка відбувається з часом закінчення терміну експлуатації.
 2. Проблема з зарядним пристроєм & mdash; виникає в разі технічної несумісності параметрів напруги адаптера з ноутбуком.
 3. Механічна поломка ОЗП & mdash; виникає через втручання недосвідченого користувача в установку модуля пам'яті.
 4. Перегрів пристрою або його переохолодження — проблема багатьох комплектуючих деталей, яка може виникнути через скупчень пилу в ноутбуці або при його перегріванні під час роботи.
 5. Занижене значення таймінгів — негативно впливає на роботу ОЗП. Тому краще залишити цей показник таким, яким він повинен бути при певному параметрі частоти.
Пам'ять ноутбука MSI ніяк не відремонтувати, в разі її виходу з ладу. Тому ставтеся до неї вкрай дбайливо і не втручайтеся в процес її роботи. В інтернет-магазині "MSI Parts" можна не просто купити оперативну пам'ять для ноутбука MSI без особливих фінансових витрат, але і встановити її, заощадивши на звернення в сервісний центр. До того ж, всі комплектуючі для ноутбуків MSI від нашого магазину мають гарантійний талон, який служить підтвердженням високої якості наших пристроїв. Якщо ви давно не наважувалися зробити заміну оперативної пам'яті для свого ноутбука, довіртеся нам! Наші фахівці здатні протягом декількох хвилин підібрати відповідний пристрій, в залежності від Ваших уподобань і характеристики ноутбука.
Прокачайте свій ноутбук разом з нами!