Акумулятор для Msi

Як вибрати відповідний акумулятор для MSI?

Основна відмінність ноутбука від комп'ютера полягає в такій комплектуючої деталі, як Акумуляторна батарея. Завдяки цій особливості ноутбук можна використовувати навіть далеко від електрики. Якщо ви помітили, що ваш ноутбук став розряджатися частіше, ніж раніше, варто приступити до вибору нової батареї. Акумулятори для ноутбуків MSI в нашому інтернет-магазині відрізняються по серії, номеру моделі і технічній характеристиці. Основна якість, яка має бути у нової батареї & mdash; це її сумісність з ноутбуком . Цю властивість визначають такі технічні параметри:< / div>
 1. Напруга.
 2. Ємність.
 3. Тип батареї.
Особливу увагу необхідно приділити показнику напруги. Це значення, яке вимірюється в Вольтах. Тут важливо, щоб нова батарея MSI мала точно такий же показник напруги, як на колишньому пристрої. При цьому може допускатися невелике відхилення від встановленого параметра не більше, ніж 0,5 Вольт. Всі дані по технічній інформації колишнього пристрою ви можете знайти на акумуляторі. Параметр ємності вимірюють в міліампер-годинах, і він визначає здатність батареї утримувати максимальний рівень заряду. Тобто саме від цього показника залежить те, наскільки довго акумулятор MSI буде утримувати мобільність ноутбука. Хочете довше працювати за ноутбуком без підзарядки? У такому випадку варто купити акумулятор для ноутбука MSI з більш високою ємністю, ніж на колишньому пристрої. Ще одна перевага акумулятора з високою ємністю - це можливість більш тривалого терміну експлуатації . Так як життєвий цикл акумулятора вимірюється кількістю його заряду і розряду, чим рідше ви будете його заряджати, тим довше він буде працювати.
Від типу акумуляторної батареї залежить термін її працездатності, умови експлуатації і час автономної роботи ноутбука. У сучасних ноутбуках використовується кілька типів акумуляторів:< / div>
 1. Літій-іонні батареї & mdash; найбільш часто зустрічається в ноутбуках і в мобільних пристроях. Це пристрої з високою ємність і працездатністю. Однак, їх рівень ємності може знижуватися під впливом занадто високих або низьких температур.
 2. Літій-полімерні батареї & mdash; одна з останніх розробок акумуляторів . Цей тип технології використовується в тонких моделях ноутбуків, завдяки своїм невеликим розмірам і вазі. Основна перевага даної розробки в тому, що виробники літій-полімерних батарей вирішили проблему з чутливістю пристроїв до низьких і високих температур.
Різні типи акумуляторів не можуть бути взаємозамінними. Якщо у вас встановлений акумулятор до ноутбука MSI.літій-іонного типу, нова батарея повинна бути такою ж технологією. Інформацію про тип встановленої батареї Ви можете подивитися на наклейці з маркуванням, яка знаходиться на цьому пристрої. Крім перерахованих технічних параметрів важливо також звертати увагу на дату випуску акумуляторної батареї. Це важливо так, як батареї літій-іонного типу можуть втрачати рівень ємності навіть при тривалому зберіганні на складі. Тому, чим новіше буде батарея на ноутбук MSI, тим краще. Враховуйте всі важливі технічні особливості нової батареї і оформляйте своє замовлення. При бажанні ви завжди можете отримати рекомендації щодо вибору акумуляторної батареї у наших фахівців. Для цього необхідно тільки натиснути на кнопку зв'язку і ввести номер свого телефону. З Вами обов'язково зв'яжуться і допоможуть купити акумулятор на ноутбук MSI, найбільш підходящий для вас.

Що зробити для того, щоб батарея MSI пропрацювала довше?

Термін працездатності будь-якої акумуляторної батареї розрахований на певний період експлуатації, який в свою чергу визначається кількістю повного заряду і розряду пристрою. Однак, є кілька секретів, які можуть допомогти зберегти працездатність нового пристрою. Для цього слід в першу чергу ознайомитися з процесом калібрування акумулятора. Його рекомендується проводити в тому випадку, якщо зношений акумулятор показує невірний рівень заряду на ноутбуці. Припустимо, індикатор заряду показує 100%, а батарея при цьому розряджається. В такому випадку рекомендується відкалібрувати акумулятор ноутбука MSI. Для цього необхідно:< / div>
 1. Увімкніть ноутбук і поставте його на зарядку. Продовжуйте працювати за ноутбуком і не вимикайте його до тих пір, поки рівень заряду батареї не досягне 100%.
 2. Вимкніть блок живлення від мережі і приступайте до повного розряду батареї.
 3. Після виключення ноутбука від розряду акумулятора необхідно знову поставити його на зарядку. Після досягнення повного заряду акумулятора процес калібрування можна вважати завершеним.
Цей процес можна також назвати своєрідною перезавантаженням акумуляторної батареї. Після нього індикатор заряду буде знову показувати правильне значення і ви будете точно знати коли ноутбук необхідно поставити на зарядку. Для того, щоб новий акумулятор для ноутбука MSI пропрацював, як можна довше, корисно буде ознайомитися з деякими рекомендаціями щодо його експлуатації. Серед них виділяють:< / div>
 1. Використовуйте ноутбук при сприятливих температурних умовах — від +15 до +35 C. тримайте пристрій подалі від прямих сонячних променів і не зберігайте його довгий час в мінусовій температурі. Це може погано сказати на батареях літій-іонного типу. Якщо ноутбук все ж був якийсь час на вулиці в холодну пору року, не запускайте його в роботу відразу. Зачекайте до його нагрівання в кімнатній температурі.
 2. Оберігайте ноутбук від пролиття рідини і попадання вологи у внутрішню частину пристрою. Це може вивести з ладу не тільки акумулятор, але і інші не менш важливі деталі ноутбука.
 3. Використовуйте енергозберігаючий режим батареї, щоб рідше заряджати ноутбук. Його можна встановити в Налаштуваннях акумулятора при першому запуску ноутбука.
 4. Не забувайте відключати адаптер живлення по завершенню заряду.
 5. Уникайте ударів або трясці ноутбука під час його транспортування.
 6. Використовуйте якісний і сумісний зарядний пристрій.
При дотриманні цих простих умов експлуатації батарея ноутбука MSI від нашого магазину прослужить вам справною роботою досить довгий період часу. При покупці акумулятора в нашому інтернет-магазині ви також отримаєте гарантійний талон, яким можна буде скористатися в разі поломки даного пристрою протягом його гарантійного терміну. Однак, ми впевнені в якості і справності всіх комплектуючих товарів. Тому гарантуємо, що акумулятор ноутбука MSI від нашого магазину не зажадає заміни на новий пристрій і буде справно забезпечувати мобільність вашому лептопу. Ми здійснюємо швидку доставку комплектуючих пристроїв по всій території України. Не варто відкладати заміну такої важливої комплектуючої на потім. Адже купити акумулятор ноутбука MSI за доступною ціною можна вже зараз!