Блоки живлення для Msi

Як вибрати блок живлення для MSI?

Мало хто знає, але зарядний пристрій виконує не тільки функцію подачі живлення акумулятора ноутбука. Якісний блок живлення MSI здатний захистити комплектуючі деталі ноутбука від поломки через перепад напруги в мережі. Саме з цієї причини зарядки для ноутбуків найчастіше виходять з ладу. Якщо ваша зарядка не подає жодних ознак життя, не поспішайте списувати її з рахунків. Для початку переконайтеся в наявності електрики і в справності використовуваної розетки. Якщо ваші побоювання підтвердилися, поспішіть вибрати і купити блок живлення для ноутбука MSI в нашому магазині. Адже розряджений акумулятор Не можна залишати в такому стані надовго, а ми гарантуємо своєчасну доставку зарядного пристрою в будь-яку точку України. Для вибору сумісного адаптера вам знадобиться інформація про колишньому пристрої, серія і номер моделі ноутбука. Технічну інформацію можна знайти на корпусі блоку живлення, якщо ви залишили на ньому наклейку з маркуванням. При виборі нового пристрою необхідно враховувати такі технічні параметри:< / div>
 1. Напруга & mdash; вимірюється у вольтах (V).
 2. Потужність & mdash; у ватах (W).
 3. Сила струму & mdash; в Амперах (A).
 4. Роз'єм штекера.
Напруга адаптера вважається одним з основних показників, що визначають його сумісність з ноутбуком. Нова зарядка для MSI повинна мати таке ж значення напруги, як і на колишньому пристрої. Це важливо так, як даний параметр визначає той рівень напруги, яким пристрій живить ноутбук. При низькому значенні напруги можливі збої в подачі живлення, зокрема її відсутність. Якщо блок живлення до ноутбука MSI матиме підвищене значення напруги, це може вплинути на перегрів його материнської плати. Максимально допустима різниця між новим і старим адаптером живлення повинна становити не більше, ніж 2 V. Якщо у Вас немає можливості звірити даний показник з колишнім зарядним пристроєм, подивіться допустиме значення напруги на тильній стороні свого ноутбука.
Потужність & mdash; це важливий технічний параметр, від якого залежить швидкість досягнення повного заряду акумулятора ноутбука. Хочете, щоб нова зарядка на ноутбук MSI заряджала його, як можна швидше? В такому випадку слід звернути увагу на блок живлення з потужністю вище, ніж у колишнього пристрою. Більш потужна зарядка для ноутбука MSI буде заряджати його набагато швидше, при цьому її корпус не буде перегріватися. Якщо вас влаштовує швидкість заряду колишнього пристрою, беріть адаптер з таким же значенням. Головне не купуйте адаптер для ноутбука MSI з параметром потужності нижче, ніж передбачено. В такому випадку блок живлення просто вийде з ладу і доведеться знову шукати підходящу заміну.
Сила струму показує рівень максимальної подачі струму, який може видати адаптер живлення. Чим більше значення сили струму матиме зарядний пристрій ноутбука MSI, тим краще. Якщо значення нового блоку живлення буде відрізнятися від зазначеного на ноутбуці в меншу сторону, він може вийти з ладу через перегрів. Не забувайте також звертати увагу на такий важливий параметр сумісності, як роз'єм штекера. Звичайно, пошук по моделі ноутбука на нашому сайті покаже вам сумісний пристрій за всіма параметрами. Однак, при відсутності необхідної Вам моделі зарядки, необхідно вибирати одне з сумісних пристроїв, враховуючи схожість всіх технічних характеристик. У цій нелегкій справі вам із задоволенням допоможе один з наших фахівців. Зв'яжіться з нами, замовивши зворотний дзвінок на сайті і ми вирішимо проблему відсутності необхідної моделі зарядки. Ми також можемо замовити необхідний Вам зарядний пристрій для ноутбука MSI, якщо Сумісна модель вас не влаштує.

Що зробити для того, щоб зарядка MSI пропрацювала довше?

На жаль, всі пристрої не вічні, в тому числі і блоки живлення для ноутбуків MSI. Однак, при правильній експлуатації вони можуть пропрацювати більш тривалий період часу, ніж при неакуратному зверненні користувача. Є кілька рекомендацій для корисного використання блоку живлення для ноутбука:< / div>
 1. Перед тим, як почати заряд, вставте штекер зарядки в роз'єм ноутбука. Тільки після цього включите адаптер в мережу.
 2. Оберігайте зарядний пристрій від будь-яких ударів по корпусу, навіть самих незначних.
 3. Підключайте адаптер живлення тільки в ту мережу, яка сумісна з показником його вхідної напруги.
 4. Корпус мережевого адаптера слід залишати на твердій поверхні і не накривати його для справної віддачі тепла.
 5. Слідкуйте за тим, щоб кабель зарядки не був передавлений або перекручений. Тримайте домашніх тварин подалі від зарядного пристрою.
 6. При транспортуванні блоку живлення акуратно складайте його шнур і фіксуйте спеціальної заклепкою. Не варто накручувати його на корпус зарядки.
 7. Не включайте відразу в мережу адаптер, який знаходився якийсь час при заниженій температурі повітря. Зачекайте поки він нагріється до оптимальної температури. Це правило стосується всіх комплектуючих ноутбука.
 8. Не здійснюйте ремонт зарядного пристрою самостійно. При розтині корпусу блоку живлення є ризик ураження електричним струмом даного пристрою.
 9. Не використовуйте зарядний ноутбук MSI під час грози.
Можливо, з більшістю з перерахованих правил ви вже знайомі, але багато користувачів забувають про їх важливість. Нехтування простих правил експлуатації веде за собою неприємні наслідки, пов'язані з поломкою нового пристрою. Зарядка ноутбука MSI не вийде з ладу в невідповідний момент, якщо використовувати її правильно. Купуючи зарядний пристрій в нашому магазині, ви можете бути впевнені в його якості і справності. Кожне зарядний для ноутбука MSI в нашому магазині проходить попередню перевірку перед відправкою покупцеві. Тому в якості підтвердження справності даного пристрою ми надаємо гарантійний талон від нашого магазину. Купити зарядний пристрій для ноутбука MSI в нашому магазині — означає забезпечити справну подачу живлення своєму ноутбуку на довгий період часу. Інтернет-магазин "Sony Parts" допомагає всім користувачам ноутбуків Sony здійснити своєчасну заміну комплектуючих. Вдосконалюйте свій лептоп разом з нами!