Матриця для Msi

Матриця MSI & mdash; основні критерії вибору< / h2>
Матриця & mdash; це комплектуюча деталь ноутбука, без якої його використання стає неможливим. Адже саме на екрані відображається вся інформація і результати нашої роботи за ноутбуком. Кожна матриця для ноутбука MSI має свої відмінні риси, які необхідно враховувати при виборі. На нашому сайті вибрати і замовити відповідний пристрій не займе багато часу. Для цього необхідно тільки знати номер моделі свого ноутбука і значення основних технічних параметрів екрану:< / div>
 1. Розмір (діагональ) дисплея.
 2. Дозвіл.
 3. Система підсвічування.
 4. Технологія матриці.
 5. Тип поверхні екрану.
Діагональ екрану & mdash; це розмір даної деталі, який вимірюється в дюймах. Цей параметр можна визначити самостійно за допомогою звичайної лінійки. Для вимірювання береться в розрахунок відрізок від одного кута екрану до іншого (діагональ). Далі переводимо дане значення в дюйми і отримуємо діагональ матриці. Найбільшу популярність має матриця ноутбука MSI з діагоналлю 15,6 дюйма (39,6 см.). Показник дозволу визначає кількість точок (пікселів), з яких складається зображення на екрані. Дане значення включає в себе число пікселів по вертикалі, помножене на їх кількість по горизонталі. Саме від цього показника залежить якість передачі зображення на дисплей ноутбука MSI. Однак, є й інша особливість високого дозволу-велика кількість споживаної енергії акумулятора . Найбільш оптимальним варіантом можна назвати дисплей з роздільною здатністю 1920x1080. Це значення підходить під будь-яку діагональ матриці. При цьому подібне значення дозволу не робить великого навантаження на відеокарту і процесор ноутбука.
Система підсвічування екрану для ноутбука ділиться на світлодіодне і лампове підсвічування. У свою чергу лампове підсвічування (CCFL) використовує флуоресцентні лампи і ділиться на: однолампову — з використанням одного джерела світла; дволампову систему — дві лампи. Світлодіодне підсвічування (LED) використовує в якості джерела світла світловипромінюючий діод. Матриця ноутбуків MSI з системою підсвічування LED вважається найбільш довговічною. При цьому вона споживає менше енергії і виконує більш рівномірне підсвічування зображення. Однак, даний тип підсвічування відрізняється високою вартістю. Крім перерахованих основних критеріїв вибору важливо також брати до уваги такий показник, як тип матриці. Від цього показника залежить рівень яскравості, передачі кольору, час відгуку та інші особливості дисплея для ноутбука. Щоб визначитися з найбільш відповідною технологією екрану, необхідно розглянути особливості кожної з них. Виділяють такі основні типи технології дисплеїв:< / div>
 1. TN & mdash; бюджетний варіант технології екрану. Відрізняється хорошим часом відгуку, але низькою якістю передачі картинки за всіма технічними показниками.
 2. MVA & mdash; має більш якісну передачу зображення, включаючи високий рівень яскравості і контрастності.
 3. IPS & mdash; одна з кращих і дорогих технологій екранів. Такі матриці мають кращий час відгуку і широкі кути огляду, але відрізняються великим споживанням енергії акумуляторної батареї.
Є ще один показник, який необхідно розглянути перед тим, як купити екран для ноутбука MSI. Тип покриття & mdash; параметр матриці, який розділив користувачів на дві групи. Перші віддають перевагу матове покриття, а учасники другої групи віддають перевагу глянцевому типу поверхні екрану. Можливо, ви вже визначили свою приналежність до однієї з цих груп. Якщо немає, давайте розглянемо в чому ж полягають основні відмінності кожного різновиду поверхні. Екран для ноутбука MSI з матовим покриттям не відображає на собі нічого при сонячному світлі. Глянцевий екран за принципом дзеркала відображає на собі всі предмети в наслідок попадання прямих променів на монітор. Тому роботу за ноутбуком поза приміщенням можна відразу виключити з використанням глянцевого екрану. Однак, багато користувачів відзначають, що даний тип покриття відрізняється більш високою яскравістю передачі кольору. Який тип покриття для матриці буде найбільш підходящим, вирішувати тільки вам. Якщо у Вас залишилися сумніви щодо вибору відповідного пристрою, зв'яжіться з нами. Наші фахівці відкриють вам всі секрети щодо вибору матриці для ноутбука і допоможуть прийняти правильне рішення.

Чому екран для ноутбука MSI може вийти з ладу?

Екран лептопа & mdash; це не тільки дорога, але і досить ранима комплектуюча деталь, яку можна зіпсувати при неакуратному використанні. Ремонт матриці може вимагати значних фінансових вкладень. Щоб уберегти дисплей для ноутбука MSI від непередбаченої поломки, необхідно ознайомитися з її основними причинами. Серед них виділяють:< / div>
 1. Несправність шлейфу-один із серйозних дефектів, який визначається виникненням різнокольорових смуг на екрані. Шлейф матриці можливо пошкодити тільки при знятті або установці її в ноутбук< / li>
 2. Пролиття рідини на матрицю & mdash; виправляється тільки заміною даного пристрою на новий екран. Ознакою такої поломки можна вважати часткову передачу зображення або його відсутність.
 3. Наявність горизонтальних і вертикальних смуг на моніторі може бути через близький контакт матриці з магнітом .
 4. Механічні дії на дисплей ноутбука & mdash; удари, падіння або різке закриття ноутбука.
 5. Вихід з ладу мікросхеми екрану.
Не варто своїми силами виправляти будь - яку з наведених поломок екрану. Ставтеся дбайливо до дисплея лептопа і проводите його регулярне очищення від забруднень. При цьому важливо використовувати м'які тканини в якості серветок і спеціально засіб з видалення забруднень з матриці. Можна також використовувати звичайну воду як засіб очищення екрану. Дисплей на ноутбук MSI для Вас можуть встановити фахівці нашого магазину в Києві та Одесі. Цією послугою можна скористатися після придбання даної комплектуючої деталі в нашому інтернет-магазині. Таким чином ви зможете заощадити на зверненні в сервісний центр і переконатися в справності придбаного екрану. Ми впевнені в тому, що дисплей ноутбука MSI від нашого магазину буде відповідати всім технічним параметрам і не вийде з ладу в самий невідповідний момент. При цьому всі матриці для ноутбуків MSI мають гарантійний талон від нашого магазину, що підтверджує їх якість.
Вдосконалюйте свій ноутбук якісними комплектуючими від "MSI Parts"!